APIE MUS

Pagrindinė įmonės veikla – verslo valdymo sistemų kūrimas, diegimas bei administravimas. Teikiame Microsoft Dynamics AX programavimo, įrangos valdymo bei IT paslaugas.

Mūsų tikslas — teikti tik kokybiškiausias paslaugas informacinių technologijų, verslo valdymo ir finansų valdymo srityse.

Mūsų išskirtinis bruožas — visi įmonės sukurti sprendimai bei nauji produktai yra išbandyti praktikoje ir pritaikyti pagal kiekvieno kliento poreikius, kadangi naujovės įdiegiamos tik po visapusiško jų ištestavimo.

PRODUKTAI

PASLAUGOS

 • Dynamics AX

  Nuo 2000 metų aptarnaujame verslo valdymo sistemą Axapta. Dirbame su gamybinėmis ir pardavimo įmonėmis. Visų procesų valdymas : Planavimas, serijinė/vienetinė gamyba, integracija su bet kokias įrenginiais ir valdikliais.
 • Programavimas

  Microsoft Dynamics AX, PHP, Phyton, JavaScript, Android, iOS, Qlik Sence ir kt. Esames sukūrę aibę integracinių sprendimų su skirtingų šaltinių duomenimis.
 • Įrangos valdymas

  Turite įrangą, kurios parodymus nurašinėjate ranka? O gal pultelyje suvedate skaičius, kuriuos matote kompiuterio ekrane? Mes tikrai galime padėti.
 • IT

  Kompiuterių tinklų, įrenginių, tarnybinių stočių ir kompiuterių planavimas, įrengimas, aptarnavimas. Turime klientų visoje Lietuvoje. Ilgametė patirtis IT saugumo srityje. IP stebėjimo sistemų projektavimas, įrengimas ir aptarnavimas.

SUSISIEKIME