GM Consult Group - Verslo valdymo sistemų ir IT priežiūra

APIE MUS

Kodėl mes? Mes tikime, jog verslai gali dirbti efektyviau ir pelningiau be didelių permainų įmonėje. Mes tikime, kad net ir vienas smulkus patobulinimas įmonėje gali sukurti verslo augimo postūmį ir rezultatų pagerinimą.

Kuo mes išsiskiriame? Mes išanalizuojame klientų veiklos specifiką ir sukuriame sprendimus, kurie padeda įmonei sutaupyti finansinius ir žmogiškuosius išteklius. Transformuojame, skaitmenizuojame neefektyvius procesus ir procedūras pritaikydami šiuolaikines technologijas versle.

Ką mes kuriame? Ilgametė patirtis ir sprendimai išbandyti ir pritaikyti praktikoje leidžia mums kurti efektyvias verslo valdymo sistemas, jas diegti bei administruoti. Siekiame, kad informacinių technologijų, verslo valdymo ir finansų valdymo sričių užsakovai būtų patenkinti mūsų kokybiškomis paslaugomis.


VERSLO SPRENDIMAI


AUTOMATIZUOTI ĮRANKIAIDEMO PRODUKTAI

Išbandykite mūsų produktus

PASLAUGOS

 • Microsoft Dynamics AX

  Jau 19 metų aptarnaujame verslo valdymo sistemą (VVS) Microsoft Dynamics Ax bei kitas VVS sistemas. Dirbame su gamybinėmis ir pardavimo įmonėmis. Visų procesų valdymas : Planavimas, serijinė/vienetinė gamyba,...
 • Programavimas

  Microsoft Dynamics AX, PHP, Phyton, JavaScript, Android, iOS, Qlik Sence ir kt. Esame sukūrę aibę integracinių sprendimų su skirtingų šaltinių duomenimis.
 • Įrangos valdymas

  Turite įrangą, kurios parodymus nurašinėjate ranka? O gal pultelyje suvedate skaičius, kuriuos matote kompiuterio ekrane? Mes tikrai galime padėti.
 • IT

  Kompiuterių tinklų, įrenginių, tarnybinių stočių ir kompiuterių planavimas, įrengimas, aptarnavimas. Turime klientų visoje Lietuvoje. Ilgametė patirtis IT saugumo srityje. IP stebėjimo sistemų projektavimas, įrengimas ir aptarnavimas.

SUSISIEKIME