Produktai

Produktai

Produktai

Esame puikiai įvaldę pagrindines duomenų kaupimo ir verslo valdymo sistemas. Dirbame su Microsoft Dynamics AX, Microsoft Power BI, SQL, Oracle produktais. Turime didžiulę patirtį šių sistemų integracijų diegime ir jų pritaikyme, sprendžiant unikalias klientų problemas.

Daugiau
Sprendimai

Sprendimai

Procesų išmanymas ir įsigilinimas į kliento sektoriaus problematiką - tai mūsų super galia. IT sprendimai gali itin efektyviai išspręsti esmines verslo problemas, bet tik tada, kai jų diegėjas supranta segmento specifiką. Esame sukaupę didžiulę patirtį optimizuodami žemės ūkio sektoriaus procesus, sandėlių darbą, logistikos centrų veiklą.

Plačiau
PowerBI analitikos išskirtinumai

KILMĖ YRA SVARBU…

Esminis dalykas, kurį supratau bendraudama su klientais, yra poreikis matyti, iš kur kyla problema” - teigia verslo konsultantė Rasa. Todėl Power BI šioje srityje – vienas geriausių pasirinkimų, nes duomenys atrenkami naudojantis pirminiais šaltiniais, greitai išanalizuojami bei pateikiami patogiausiu būdu.

Štai kur pagrindinis Power BI privalumas - matyti esamą situaciją yra gerai, bet matyti problemos pirminę priežastį – būtent čia prasideda tikroji analitika.

Power BI iš kitų panašių programų išsiskiria tuo, jog analizuodamas ataskaitas, įmonės vadovas ar analitikas gali nesunkiai nustatyti nuokrypių priežastis. Tad kuo Power BI pasitarnauja šioje srityje?

Pirminių duomenų šaltinių atsekimas yra naudinga funkcija, nes atsako į klausimą KODĖL. Kodėl nutiko būtent taip, kodėl matome būtent tokius skaičius? Tarkime, jūs matote, kad vėluoja gamyba. Pirminė mintis – reikia didinti gamybos apkrovas, bet PBI leidžia atsekti, ar problema tikrai yra ta? O gal vėluoja tiekėjai? Galbūt žaliavos atvyko nekokybiškos? O gal kažkas kito?

Sistema pasižymi ir kitomis funkcijomis, kurios gali padėti nustatyti problemos priežastį:

  • Automatinis duomenų surinkimas ir jų analizė – Power BI gali surinkti ir išnarplioti sunkiai įsivaizduojamą duomenų kiekį. Kad būtų lengviau suvokti apimtis - didžiausia pasaulio įmonė Walmart savo duomenų analitikai naudoja PowerBI. Ir, beje, labai sėkmingai ir efektyviai!

  • Skirtingų rodiklių siejimas tarpusavyje. Įdomu stebėti pardavimus ir kaip jie siejasi su regionais? O galbūt lyginti logistikos laikus su gamybos? Kur stringa žaliavos, kas užlaiko prekes? Visą tai ir dar daugiau galima išsiaiškinti su Power BI. PBI pasižymi išties patogia savybe – automatiškumu. Visi duomenys savarankiškai patenka į šią sistemą, o vartotojui telieka:

a) susidėti filtrus;

b) paspausti kelis mygtukus.

Viskas, rodikliai jau prieš akis.

TAČIAU VAIZDAS YRA VISKAS

Šiuolaikinis turinio vartotojas skaito vaizdais. Žiniasklaida prie to jau prisitaikė, tačiau prisitaikė ne tik ji, bet verslo analitika.

Sudėtingos finansinės ataskaitos, kuomet yra pateikiamos vaizdais, yra suprantamos aiškiau, analizuojamos patogiau. Microsoft gali pasiūlyti būtent tokią sistemą - PowerBI su milžinišku privalumu vizualiai ir patogiai pateikti didžiulius kiekius analitinių duomenų” - sako verslo analitikos ekspertė R. Sedleckienė.

Tačiau tai dar ne visi privalumai. POWER BI privalumai:

  • Gražiausi ir suprantamiausi grafikai - spalvos, dydžiai ir kt. padeda lengviau susigaudyti kur ir kas pažymėta. Puikiai iki detalių išdirbta funkcija pravers visiems verslams be išimties;

  • Prognozės modelių kūrimas – sudaromos tam tikro rodiklio ar kelių rodiklių prognozės ateičiai, tad nebereikia naudoti pasenusių programų (pvz. IBM SPSS) sudėtingiems duomenų prognozės modeliams paruošti;

Vizualiai pateikti duomenys padidina medžiagos įsisavinimą, supratimą kokį verslo sprendimą geriausia priimti. Taip pat lengviau dalintis analitika, tad daugiau žmonių gali pateikti savo įžvalgas. Duomenų vizualizacija gali leisti pastebėti aspektus, kuriuos ataskaitose pražiūrėjome ar tiesiog neatkreipėme dėmesio.

Anot Ben Schneiderman, vizualizacija pateikia atsakymus į klausimus, kurių net nežinojai turįs. Būtent PowerBI gali užtikrinti, jog turėtumėte visko ko reikia, net jei nežinojote, jog jums to reikia.

Atsiliepimai

Ypatingai įžvalgiai ir kokybiškai sukonfigūruotas pardavimų ataskaitos modulio patobulinimas. Tai mūsų komandos seniai lauktas įrankis, kuriame patogiai ir aiškiai matosi aktualūs duomenys, leidžiantys vertinti situaciją tiek kliento viduje, tiek tipuose ir pan. Puikiai atliktas analitiko darbas!

Marius Dužinas
UAB „Malsena plius“ Generalinis direktorius

Šios komandos sukurta automatizuota transporto eilių valdymo sistema mums ir mūsų ūkininkams, grūdų bei grūdų vežėjams pridavimą padarė lengvesnį, greitesnį bei efektyvesnį - kiekvienas asmuo renkasi jam patogų laiką, atvyksta į pridavimo vietą ir nebereikia laukti eilėje! Be to, dabar kieme turime geriausią įmanomą pralaidumą – su RFID kortele visas operacijas atlieka pats vairuotojas, o dokumentus gauna išvažiuodamas, iš apsaugos.

Konstantinas Cedronas
AB „Roquette Amilina“ žaliavų logistikos vadovas

Su šia komanda Microsoft Dinamics AX planavimą padarėm realiai veikiantį! Atsirado aiškumas, kaip efektyviai prižiūrėti savo duomenis, kaip laiku pamatyti, kas vėluoja, kaip atšaukti ar pastumti tiekimą, jei situacija pasikeitė.

Marius Urbietis
UAB „Salda“ IT skyriaus vadovas