Apie mus

Apie mus

Mes - IT įmonė, kurios projektų sėkmę lemia glaudus bendradarbiavimas su verslu. Savo įžvalgas ir žinias verčiame skaitmenizuotais sprendimais verslui: nuo žemės ūkio iki sandėlių valdymo, logistikos ar specifinių projektų darbui su IKEA.

Didžiausias mūsų fokusas - procesų automatizavimas ir skaitmenizavimas. Vadovaujamės filosofija, kad sprendimai turi taupyti laiką ir resursus, automatizuoti procesus ir eliminuoti žmogiškąsias klaidas. Kam eikvoti žmogiškuosius resursus procesams, kuriuos galima automatizuoti?

Išmanome ne tik verslo procesus, bet ir verslo valdymo sistemas, su kuriomis verslas dirba. Tad mūsų kuriami sprendimai yra itin paprastai integruojami  su jūsų naudojama VVS. Taip išvengiame perdėtų kaštų ir verslą bauginančios ,,pradėkim viską nuo nulio” filosofijos.

Stiprus VVS sistemų išmanymas - mūsų išskirtinumas ir vertė klientui:

  • Nesudėtingai integruojame mūsų sukurtus produktus į jūsų naudojamas VVS.
  • Patobuliname jūsų VVS pagal problematiką ar poreikį.
  • Duomenų atnaujinimas vyksta ČIA ir DABAR, nereikia jų papildomai suvesti.

Mūsų komanda suskirstyta ir dirba pagal veiklos sritis. Taip mes dedikuojame aktualias kompetencijas ten, kur jų reikia labiausiai:

  • Procesų analitikai.
  • Verslo analitikai.
  • IT programuotojai ir technikai.

Sprendimas dirbti komandomis leidžia mūsų analitikams ir technikams dirbti ne į plotį, bet į gylį. Taip klientams pristatome išdirbtus ir labai gerai apgalvotus IT sprendimus, kurie ne tik veikia, bet ir sprendžia konkrečią problemą.

Darbuotojų specializacija jiems leidžia gilinti ne tik savo IT žinias, bet ir kompetencijas tose srityse ar segmentuose, kuriuose dirba mūsų klientai: žemės ūkio, grūdų, logistikos ir sandėliavimo ir kt.

 

Norite sužinoti plačiau? Susisiekime ČIA!